ASLI ENVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASLI ENVER

ASLI ENVER

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

taşlı sopalı mahalle baskısı

YazarMesaj
bgrcarlos
Aslı*Extra*Fan
Aslı*Extra*Fan
bgrcarlos

Erkek

taşlı sopalı mahalle baskısı Empty
MesajKonu: taşlı sopalı mahalle baskısı   taşlı sopalı mahalle baskısı EmptyCuma Ocak 09, 2009 7:13 am

Taşlı sopalı mahalle baskısı
Kanal D'deki Kavak Yelleri'nin son bölümünde izledim. Mahallede ev kiralayan kızlar önce esnaf, sonra da mahallenin bıçkın delikanlıları tarafından taciz ediliyor. Kızlar yüz vermeyince de gençler, kızların bir erkek arkadaşlarının onları korumak için eve girmesini fırsat bilip, "Burası mahalle, burada böyle ahlaksızlık olmaz" diyerek, mahalleliyi de galeyana getirip, topluca evi taşlamaya başlıyorlar.Bu arada kızlara ilk günden beri sinir olan ev sahibi kadın da "Ben onlara buradan çıkın, burası ahlaklı bir mahalle, burada eve erkek alamazsınız dedim. Söyleyin Allah aşkına, demedim mi?" diyerek, yangına benzin döküyordu. Şehir eşkıyalarının kadınları saçlarından sürükleyerek, tecavüz etmeye götürdüğü, 6 aylık hamile kadının evine girip onu ve iki küçük çocuğunu hastanelik ettikten sonra parmağındaki yüzüğü çalıp, kaçtığı şu devirde, "taşlı sopalı mahalle baskısını" meşru ya da "alışılageldik" gösteren bu sahnelerden özenle kaçınılması gerekiyor..

Sabah/Yüksel Aytuğ
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: taşlı sopalı mahalle baskısı   taşlı sopalı mahalle baskısı EmptyCuma Ocak 09, 2009 10:00 am

saol BUGRA :D
bgrcarlos
Aslı*Extra*Fan
Aslı*Extra*Fan
bgrcarlos

Erkek

MesajKonu: Geri: taşlı sopalı mahalle baskısı   taşlı sopalı mahalle baskısı EmptyCuma Ocak 09, 2009 11:49 am

önemli değil

taşlı sopalı mahalle baskısı
1 sayfadaki 1 sayfası